21 Mart 2013

Avea Ödediğim Fatura Bedelini Tekrar Talep Ediyor!

27 Şubat tarihinde sitenize yazmış olduğum şikayetimle ilgili hala bir çözüm olmamıştır. Avea, konuyu çözeceğini söylemesine rağmen çözmediği gibi telefonuma sms göndermekte ve hattımın kapatılacağı bilgisini vermektedir.

Ödemiş olduğum faturayı benden tekrar talep etmekte ve kendisinden kaynaklanan bu sorunu çözmek yerine müşterisini mağdur etmeyi seçmektedir. 6 Mart 2013 tarihinde Avea hukuk birimine gönderdiğim dilekçede faturamın ödendiğini belgelemekteyim. Şikayetime cevap olarak konuyu çözdüğünü beyan etmiş, fakat tarafıma yansıyan bir çözüm olmamıştır.

Çiğdem 29 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 25 Mart 2013

    Avea şirketi konuyu çözmediği gibi hattımı kapatmış ve bugün yaptığım itirazlar neticesinde (Gazeteci olduğumu beyan edince) geçici olarak hattımı açmıştır. Ödediğim faturayı ikinci kez benden talep eden ve hattımı defalarca kapatarak beni mağdur eden, 7 aylık hamile olmam nedeniyle maruz bırakıldığım radyasyonla (Avea ile saatlerce süren telefon konuşmaları) birlikte Avea'nın yıllardır abonesi olmamın bir anlamı kalmamıştır. Bundan sonraki aşama olarak ilk yapacağım hattımı başka bir operatöre taşımak, gazetede kendilerinin yaptığı bu haksızlığı tüm çıplaklığıyla yazmak ve ardından Tüketici Mahkemesinde hakkımı aramak olacaktır.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön