Avea Ödediğim Borcu Tekrar Talep Ediyor!

Engin E. |

2006 Yılında annem E....E..... adına kayıtlı Avea hat borcumuzu Uşak'ta bulunan Avea avukatı M......G.....370 tl olan dosya ücretinin 150 tl ve sonrasında 300 tl talep edilen bedelleri ödeyerek makbuzu karşılığında ödedim.

Aradan 7 yıl geçtikten sonra Avea'nın İzmir'deki avukatları tekrar arayarak sadece 150 tl ödendi deyip dosyanın tekrardan icra takibine alındığını dosyam kapandığı için ve aradan 7 yıl geçtiği için makbuzları önemsemedim saklamadım Uşak'taki Avea avukatına ödemiş olduğum ücretlerin 150 tl sinin aktarılıp diğerinin aktarılmadığını anlıyorum. bu durumda geçmişte ödeyip kapattığım avea borcu yeniden talep edilmektedir.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin E.
  22 Nisan
  13:36

  merhaba avea tafından yazdıgınız üzere bir müsteri temsilcisi aradı ama söyledigi bu islem avukat ile sizin aranızda bir konudur yargıya tasınmıs olaylara biz müdahele edemiyoruz diyip arastırma sözü yerine getirilmedi. ben müsteri temsilcisine herseyi anlatmama ragmen telefon görüsmemizde avea tarafında kayıtlıdır sadece avukatla sizin aranızda diyerek görüsmeyi böyle sonlandırmıslardır hic bir sekilde yardım olmadı ve bu konuda kurumsallık adına hayal kırıklığına ugradım avea konusunda..

 • 20 Nisan
  13:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş