Avea -Oasis Games Yasal Boşluklardan Faydalanıyor.

Mustafa Y. |

Bu şikayeti özelikle burada paylaşmak istiyorum başkalarının mağdur olmaması için!
Eşimin kullandığı Mart 2015 Avea faturama ekstra 60 TL ilave bir bedel geldi araştırdığımda bu bedelin Oasis Games adlı bir siteden kaynaklandığını ve eşimin de benimde ne satın aldığımızı bilmediğimiz bir bedel itiraz ettim.

Eşimin internet bile kullanmadığını, böyle bir şey satın almadığını, sistemlerin kontrol edilmesini istedim ama her iki firmada kabul etmedi satın alınan bu bedelin kullanılıp kullanılmadığını sordum cevap alamadım, telefonda ne gelen, ne kabul edilen mesaj var, tüm itirazlarıma rağmen benden parayı tahsil ettiler.
Sanırım Avea ile Oasis Game yasal boşluklardan faydalanıyor.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  06 Nisan
  12:04

  Şikayet var ekibine çok teşekkür ederim.
  Göstermiş oldukları profesyonellik duyarlılık ve hizmet için
  saygılarımla
  Mustafa yıldırım
  fakat Avea bu konuda Oasis game ile birlikte hareket ettiğini yasal boşluklardan faydalanarak Türk milletinin parasını yurt dışına gitmesine neden oldu ve müşterisinin arkasında durmadığını açıkca beyan etti

 • 06 Nisan
  10:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Nisan
  12:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Mustafa Y.
  03 Nisan
  12:22

  Mesaja yetmedi,
  bu konuda bir araştırma yaptım uzman bir arkadaşımız telefona mesaj gelmedende bu tarz işlemlere onay verilebildiğini ve telefondan işlem yapılmış gibi gösterildiğini söyledi. Firmaların bu tarz hilerlerle insanları dolandırdığını ve yasal boşlukları kullandığını söylediler.
  Asıl burada en önemli konu Avea gibi dünya markası kurumsal bir şirket müşterilerinin dolandırılmasına müsaade ediyor onu anlayadım