Avea Numaramı Taşıma İşlemi!

İlhan Ö. |

Hattımı önce Bimcelle taşımaya kalktm. numara taşındı ama hat aktif olmadı.bir sinir harbinden sonra Avea'ya taşıyayım dedim. Bimcell'den Avea'ya taşıma bir günde yapılabiliyormuş. 25 nisanda başvuru yaptım. bayideki arkadaşa kayıt yaptırırken Bimcell'den geçiş yaptığımı,hattımı kullanamadığımı,Acil taşınmasının gerektiğini söyledim. 3 gün sonra arayıp hattınız Avea'da gözüküyor diyor.

Daha yeni giriş yapmaya çalışmış arkadaş.Bimcell'de olduğunu söyleyince tamam dedi.acil olduğunu tekrar hatırlattım pazartesi halledeceğiz dedi.çarşamba bitti hala sonuç yok.bayiyi arıyorum(Ümraniye Carrefoursa) net bir cevap yok.müşteri hizmetlerini aradım,bir giriş,evrak yok diyor.Güleyim bari (sinirimden).

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  17:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Mayıs
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş