Avea Numaramı Taşıdım Hala Fatura Gönderiyor!

Merve N. |

0553477**** nolu hattın sahibiyim. Haziran ayında 29. 06. 2013 tarihinden itibaren numaramı Turkcell'e taşıdım. Avea faturamı yatırmış olmama rağmen Temmuz ayında bir fatura gönderdi. Kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı olduğundan bu fatura ödenmiş. Ancak Avea temmuz ayı içinde fatura göndermiş.

Ben zaten Turkcell'de gözüküyorum. Neyin faturası bu? Hem Turkcell'e hem Avea'ya fatura mı ödenir? Temmuz ayında gelen Avea faturamı ödemiyorum ve Avea'yı tüketici haklarına şikayet ediyorum. Ayrıca yapılan reklamlardaki her yerde çekmiyor. Benim evimde servis yok gösteriyor. Çekmemesinden dolayı başka operatöre geçtim. Ödenen fatura miktarının bana iade edilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  10:50

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ağustos
  10:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş