Avea Numaramı Taşıdım Bir Aylık Fatura Geldi!

Oğuzhan Ç. |

538322**** numaralı hattımı, Avea'dan memnun kalamadığım için 30 Ocak 2013 itibarı ile başka bir operatöre taşıdım. Fatura kesim tarihim her ayın 22'siydi. Numaramı taşıdığım operatörüm bana, fatura dönemi başına kadar kalan 3 hafta için, toplam paket içeriğinin 3 haftalık kısmını verdi ve toplam fatura bedelinin de 3 haftalık kullanımıma bağlı olacak kısmını fatura etti.

Fakat Avea denilen operatör, benim bir haftalık kullanımıma istinaden tam bir aylık fatura çıkarttı! Bu fatura bedeli de 33 TL 36 kuruş! Benim paketim zaten 29TLydi. Telsiz Kullanım vergisi ile 30. 31 TL olması lazım. 2 TL nerden geldi? Açıklama yapamıyorlar telefonda. İyi ki taşımışım numaramı. Fazladan alınan 24 TL ne olacak?

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  01:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Şubat
  14:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş