Avea Numaramı Taşıdığım Gün Zam Yaptı!

Abdurrahman B. |

Farklı bir operatördeki taahhüdümü bozarak Avea nın ikisi bir arada tarifesine aylık 19 TL olarak taahhüt imzalayarak numaramı taşıdım. Hattımın açıldığı gün birde baktım Avea zam yapmış. 19 TL olmuş 30 TL .

Müşteri hizmetlerini aradığımda bizim yapabileceğimiz birşey yok Avea zam yaptı dedi. Bunu dediği gün Avea nın sitesindeki ikisi bir arada tarifesinde hala her yöne 500 DK 19 yazıyordu. Böyle bir şeye şaştım kaldım. Nasıl olur da taahhüt imzaladıktan sonra zam yapılır anlamış değilim. AVEA'ya geçtiğime bin pişman oldum.

Etiketler :

Bilgilendirme Web Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  12:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mayıs
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş