Avea Numaram Bilgim Olmadan Başkası Tarafından Kapatıldı

Selcan Ö. |

Adıma kayıtlı olan 4 yıldır kullandığım Avea numaramı tanımadığım bir kişi üzerine geçirmiş ve hattı iptal ettirmiş. Durduk yere hattım kapandı ne olduğunu anlamadım. Sabahtan beri müşteri hizmetlerini arıyorum 1 defa bağlanabildim ve hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Numarayı üzerine alan kişinin bilgilerini gizli tutuyorlarmış, sanki 4 yıldır ben kullanmıyordum numarayı.

Mağdur durumdayım Avea yüzünden, iş başvurusu yaptığım her yere bu numaramı vermiştim. Bu kadar kolayca hattı herkes üzerine geçirebiliyorsa yanmışız biz. Benim haklarıma ne oldu şimdi, kim savunacak. Böyle birşey olamaz.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  10:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Ocak
  09:58

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş