Avea Numaralarımızı Parti Teşkilatlarıyla Paylaşıyor!

Özcan C. |

Telefonuma sürekli bir ilin parti teşkilatından bilgi ve reklam mesajları geliyor. Avea müşteri hizmetlerini arayıp bu durumdan şikayetçi olduğumu belirttim. Bu tür mesajları almak istemediğimi söyledim. Buna rağmen mesajlar gelmeye devam ettim. yeniden aradım onları. Durumun kendilerinden kaynaklanmadığı yalanını söylediler. Gelen mesajlardan anlaşılıyor ki geri dönüş yapacağımız bir numara yok. Bu durum da gösteriyor ki o ildeki abonelerin numaralarına reklam karşılığında ücretler alınarak mesajlar gönderiliyor. Bu işkencenin bir an önce bitmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  11:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Mayıs
  10:08

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş