Avea Numara Taşırken Mağdur Ediyor!

Feriha Ç. |

Avea kurumu tarafından numara taşıma işlemleri sırasında yanıltıldık. Bayiilerden gelen çalışanlar prim kazanma adına her türlü taahhüdü verip şahıs ve kurumları yanıltıyorlar. Turkcell kurumunda bulunan 12 adet hattımızın tüm borçlarını hatlarımızı taşımamız karşılığında ödeyeceğini taahhüt eden Avea'dan geldiğini söyleyip Avea bayiisinden gelen şahıslar kurumumuzu daha büyük sıkıntılara sokmuştur. Cihaz bozdurma yöntemi ile uygun tarife vererek nakit para vereceğini söyleyen şahıslar aldıkları taahhüt fatura tutarı olan rakamları fatura ettikleri gibi cihaz falan vermiyorlar. Daha da sıkıntılara sokuyorlar. Avea'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı Numara/Hat Taşıma Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  14:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Aralık
  15:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş