Avea Numara Taşımada Zorluk Çıkarıyor!

Övünç L. |

Avea kendileri ile yaptığımız taahhütnamede vergi numaramızı yanlış yazmış, bugüne kadar ki bütün işlemleri bu yanlış vergi numarası üzerinden gerçekleştirmiş. Çok güvenli ve kurumsal çalıştıklarını söylüyorlar ama bu durumda telefonda hatlarımız ile ilgili teyitleri, işlemleri neye göre yaptıkları meçhul. Üstelik vergi numaramızı dilekçe göndererek düzelttirmemizi istediler. Dilekçemizi gönderdiğimiz halde, dilekçeniz gelmedi sonra arayın diyorlar. Kendi yaptıkları hatayı kendileri düzeltmeleri gerekirken, biz düzeltmeye çalıştığımız halde hiç yardımcı olmuyorlar. Hatlarımızı Vodafone'a taşımak istediğimiz için bize zorluk çıkartıyorlar. Biz bu konu ile ilgili haklarımızı hukuksal yollardan arayacağız.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  11:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Kasım
  16:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş