Avea Numara Taşıma Sonrası Fazla Fatura Kesti!

Ahmet B. |

0 530 657**** nolu Avea hattımı Turkcell'e taşıdıktan sonraki 2. ay fazladan fatura kesilmiştir. Hem Turkcell hem Avea'dan aynı dönem için fatura kesilmiştir. 20. 08. 2013 tarihinde Turkcell'e numara taşıma başvurusu yaptım 24. 08. 2012'de ise taşıma işlemi gerçekleşti. Fatura kesim tarihim ise 22'si. Numara taşıma işlemi başvurusu yapıldığı günden itibaren benim hattı kullanmayacağım bilindiği halde fatura kesiminin yapılması art niyetli bir davranıştır. Bu nedenle fazladan kesilen faturamın iptalini istiyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet B.
  17 Ekim
  12:13

  Musterinin memnuniyetinden bahsetmeniz icin musteriyi memnun etmeniz lazim ilgisizce davranip basinizdan savarak ve telefondada isteklerimize olumsuz cevaplar vererek memnuniyet saglayamazsiniz
  Goz boyamaya gerek yok

 • 17 Ekim
  10:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet B.
  10 Ekim
  11:31

  Avea firması kendi gsm operatöründe kaldığınız sürece sizi düşünen yada reklamlar yapan, taşıma işlemi yada iptal aşamasından sonra tamamen ilgisiz ve umursamaz davranan bir şirket olarak bir izlenim bırakmıştır.Eğer aynı şebekede kalmış olsaydım beni şebekelerinde tutmak için o faturayı silerlerdi yada indirim yaparlardı.

 • Ahmet B.
  07 Ekim
  19:30

  Tarafima aktarilacak olan bilginin yazili olmasini rica ederim.

 • 07 Ekim
  14:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş