Avea Numara Taşıma Öncesi Son Fatura!

Erol T. |

505804**** nolu Avea hattımın başka bir operatöre taşınması işlemi 27.03.2013 tarihinde saat 03.00 civarında gerçekleşti. Bu tarih yeni fatura döneminin ilk günü olduğu için avea bana gece yarısı bu bir kaç saatlik geçiş sebebiyle Nisan ayının tamamında hizmet vermiş gibi 60,19 tl tutarında bir fatura daha yolladı.

Avea hiçbir şekilde müşterisine vermediği "konuşma-mesajlaşma-internet" hizmeti için müşterisine fatura yollayabiliyor. Bu durumu kendileriyle paylaştığımda "prosedür böyle" cevabını aldım ve açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Avea için kısa vadeli kârlar, müşteri memnuniyetinden önce geliyor. "Avea mı ? -Bir daha asla!"

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  15:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Erol T.
  10 Mayıs
  14:58

  Konu ile ilgili tarafıma hiçbir şekilde bilgi aktarılmamıştır. Standart bir cevap verilerek konu geçiştirilmiştir.

 • 08 Mayıs
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş