Avea Numara Taşıma İşlemi Tamamlanana Kadar Paketin Fiyatı Arttı!

Mustafa A. |

09 Mayıs 2013 tarihinde numara taşıma için Avea'ya başvurdum.O tarihteki süper ikili 4 gb tarifesinin fiyatı 29 TL idi.14 Mayıs 2013 tarihinde numara taşıma işlemim tamamlandı ve ben tarifenin yeni fiyatı olan 39 TL üzerinden ücretlendirildim.

Numara taşıma esnasında imzalanan sözleşme maddelerinde de numaranın taşındığı değil,sözleşmenin imzalandığı tarih şartlarının geçerli olduğu açık şekilde yazmasına rağmen 12 ay taahhütle benden her ay haksız yere fazla ücret alınacak olmasından şikayetim var.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  13:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa A.
  22 Haziran
  19:44

  Yani diyorsunuz ki numara taşınana kadar tarife ücreti 1000(bin) tl olsa 1000tl üzerinden faturalandirilacaksiniz. Sizce bu müşteriyi kandırmak olmuyor mu?

 • 22 Haziran
  13:30

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş