Avea Numara Taşıma İşlemi Durdurulmuş!

Oktay Merve K. |

Hattımı 05.05.2014 tarihinde Avea'ya taşımak için iletişim merkezine gittim hattımın 3-4 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde taşınması gerekirken 2 gün ardından bana "Değerli müşterimiz, başvuru evraklarınız ulaşmadığı için numaranızı taşıma işleminiz durdurulmuştur" şeklinde bir mesaj geldi.

Müşteri hizmetlerini aradım, o da bana aynı şeyi söylüyor işlem durdurulmuş ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok iletişim merkeziyle görüşün diyor. İletişim merkezine gittim o da tekrar başvuru yapmamız gerekiyor diyor. Hat taşımak için illa 2-3 kere form doldurup başvuru mu yapmam gerekiyor?

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  15:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Mayıs
  12:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş