Avea Numara Taşıma Hatası!

Ender Y. |

Vodafone müşterisiyim ancak 2 aydır numaramı (053272**** ) Avea 'ya taşımak istedim. Sürekli taşıma işlemim iptal edildi. 21 defa müşteri hizmetleriyle görüştüm. Hata olmadığı yada geri döneceklerini dediler bi yaptırım uygulanamadı. En son aradılar taşıma işlemini yeniden yapın çözdük dediler tekrar yaptım ancak 6.günün sonunda işlemim tekrar iptal edildi. Sebep olarak üzerime olmayan 2 yıl önce kullanıcının kendi adına çevirdiği benle alakası kalmayan bir numaradan dolayı işlemin iptal edildiğini beyan ettiler.

2 aydır bu durumdan mağdurum. Şimdi özür diliyorlar ancak bir şey yapamayız diyolar ve tatmin edici bir yaptırım da uygulamıyor. Gereğinin yapılmasını, mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  15:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ender Y.
  05 Ağustos
  12:48

  ya bu avea operatörü ne yapmaya çalışıyor bu resmen insan haklarına tecavüzdür ve 3 gün oldu hala dönüş yapmadı şikayetimle ilgili artık arayıp bilgilendirme yapsınlar

 • Ender Y.
  04 Ağustos
  13:59

  hadi artık lütfen çözün artıııııııııık

 • Ender Y.
  17 Temmuz
  12:48

  hala dönüş yapılmadı daha nezaman çözülcek acaba?

 • Ender Y.
  14 Temmuz
  19:50

  zaten en büyük problemimde bunların hiç birinin olmamasıdır.sadece en son görüşmemdeki müşteri temsilcisinin sonuna kadar haklı olduğumu ancak bi uygulama yapamayacaklarını söylemesi memnun edici yine ancak bişi yapamayız demesi bir okadar tahammül edilemeyecek bir durum hem haklıyım hem gereken yapılmıyor böyle bir şey insan haklarına tecavüzdür

 • 13 Temmuz
  16:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş