Avea Numara Taşıma Başvurumuz İşleme Dahi Alınmamış!

Mehmet D. |

1 aydır numaramızı Avea'ya taşıyamadık.18. 07. 2013 tarihinde Coşkun İletişim (Altınşehir Mah. Kumru sok. Ümraniye) aracılığıyla başvurumuzu yaptık. (0216 466 *****)
İşlemimizin eksik evrak gerekçesiyle yapılmadığını öğrendik.

13. 08. 2013 tarihinde tekrar başvuru yaptık. İşlem durumunu sorgulamak için bayiyi aradığımızda cep telefonu tamiri yaptığını belirterek telefonu yüzümüze kapattı. Avea müşteri hizmetlerini aradığımızda sistemde herhangi bir başvurunuz yoktur denildi.

Bayi hakkındaki şikayetimizi de dile getirdik ancak çözüm bulunmadı. Bayinin bu tavırları karşısında muhatap bulamadığımızı fark ettik. Tek istediğimiz hattımızın bir an önce Avea'ya taşınması. Bu kadar zor olmamalı.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  16:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ağustos
  10:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş