Avea Numara Taşıma!

Zekayi Kaan U. |

Avea dan numara taşıdım. Fatura kesim tarihinin her ayın 22'de olduğunu ve 16 Nisan günü başvurusuyla Avea dan fatura kesilir mi diye sordum. Yetkili 22 Nisan'a kadar geçiş onayının yapılabileceğini söyledi. Turkcell den 21 Nisan da geçiş onayının kabul edildiğini ve hattımı 23 nisan 7.38 de kullanabileceğim mesajı geldi.

Turkcell in uyarılarıma rağmen geçiş onayımı salladı ve Avea hiç kullanmadan 35.01 tl fatura kesti. Bu ay 2 tane faturam oldu. İşlemimin 23 Nisana sarkmasını sağlayan Turkcell mi? 7.38 saatle 35.01 tl fatura kesen Avea mı hangisini suçlayayım? Avea nın 35.01 tl faturanın iadesini istiyorum. Hiç hizmet almadan fatura ödemek tüketici haklarına aykırı değil mi?

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  12:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.06.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Zekayi Kaan U.
  03 Temmuz
  14:50

  Hala şikayetime cevap verilmedi. Tüketiciyi dikkate almayan, herhangi bir sistem oluşturamamış, çağın gerisinde, insanların 3 lirasınagöz diken, kültürsüz bir firma olduğunu gösterdi Avea. tskler. Bence herkes uzak durmalı Aveadan..

 • Zekayi Kaan U.
  06 Haziran
  16:53

  Cevap vermişsiniz.. Evet. Aradık ulaşamadık demişssiniz. Merak ediyorum herkesin göreceği şekilde buradan yazılı olarak neden cevap yazmıyorsunuz. Çünkü şikayetlerimizin üstünü bu şekilde kapatmak ve faturaları istediğiniz şekilde insanlara yansıtmak böyle daha kolay oluyor değil mi? Şikayetvar yetkililerinin yazılı cevaplar istediğini düşünüyorum. Saygılarımla.

 • 04 Haziran
  14:48

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş