Avea Numara Taşıdıktan Sonra Fatura Gönderiyor!

Aslan Ahmet H. |

Turkcell'den Avea'ya yıkılan paket kullanmak için hat taşıma başvurusunda bulunup faturalı hatta geçiş yaptırılmıştım ve sonucunda yıkılan pakete geçememiştim. Bunu 1782*** numaralı şikayetimde belirttim ve kullanıcıyla iletişime geçildi şeklinde geri dönüş aldım fakat bu hiç bir sorunumu çözmedi.

Yine yıkılan paketten daha pahalı ve daha az imkanlı tarifemi kullanmaya devam ettirildim. Hatta yeri geldi sözde 30 TL olan faturamı 80 TL olarak ödedim. Bu tür sebepten dolayı hattımı tekrar eski operatörüm olan Turkcell'e geri taşıdım. Fakat Avea bana hala fatura kesiyor. Hattımı taşıyalı 1 ayı geçmesine rağmen 09/10/2013 tarihli faturam bulunuyor. Avea'dan şikayetçiyim!

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslan Ahmet H.
  25 Ekim
  14:12

  Bir daha asla!

 • 23 Ekim
  09:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Aslan Ahmet H.
  22 Ekim
  15:01

  Bu klasik cevabınızı kendinize saklayıp gerçek bir çözüm getirmezseniz kötü duruma düşen siz olacaksınız, sayın Avea yetkilileri.

 • 22 Ekim
  12:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş