Avea Numara Taşıdıktan Sonra Fatura Gönderdi

Vildan Ç. |

Operatör değiştir mağdur ol. Hepsi aynı eşim Avea jet modem aldı taahhütünün bitmesine bir kaç gün kala da devam etmeyeceği için kapattırmak için talepte bulundu. Tahmin edeceğiniz gibi fatura geldi, neymiş onların 7 gün bu talebi bekletme hakları varmış. Geçince de 1 aylık tutar yansımış faturaya. Siz yavaşsanız benim kabahatim ne. Üstelik çalışanları bile sorun olmaz, fatura gelmez diyorlar. Yapılan telefon görüşmeleri de sonuçsuz, alacağız diyorlar başka birşey demiyorlar. Allaha havale edeceğim, ondan da ek ücret alırlar mı korkuyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Şubat
  14:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Vildan Ç.
  14 Ocak
  14:58

  hala beklemedeyim.

 • 11 Ocak
  11:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş