Avea Numara Sorgulama Hakkında!

Seval G. |

Hattı mı alırken numaramın arandığında ya da 11880' den sorgulanmak istendiğinde görünmesini istemediğim halde öyle olmadığını fark ettim. 11880' i arayıp adıma kayıtlı 3 hattı sorgulattım ve hepsi açık çıktı. Avea'yı aradım numaralarımı sorgulattım ve kapalı olduğunu söylediler ve tekrar beni 11880' e yönlendirdiler, aradım siz kapatmamışsınız dedim, Avea'da kapalı görünüyor dedim ve onlarda Avea kapatmadan biz kapatamayız dediler, yeniden Avea'yı aradım ve onlarda bizde kapalısınız dediler. Bana 11880 in dediği daha mantıklı geldi ama Avea yetkililerine bunu anlatmak mümkün olmadı.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  14:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ekim
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş