Avea Numara Değişikliğinde Sorun Yaşadım.

Muzaffer E. |

İnternetten numara değişikliği yapmak istedim başıma gelmeyen kalmadı. Sistem kurbanı oldum. Seçtiğim numarada hata verdi işlem gerçekleşemiyor uyarı yazdı peş peşe aynı numarayı seçmeme rağmen sistem kendiliğinden seçmediğim bir numarayı seçmiş seçilen numarada askıda kaldığı söyleniyor.

Ne eski numarama dönebiliyorum ne de tanımlanan numara açılıyor. 3 gündür müşteri hizmetleriyle konuşmama rağmen dönüş yapılmadı. 3 gündür mağdur olmama rağmen ilgilenen yok. Hakkımı yasal yollarla arayacağım. Bu gidişle başka operatöre geçeceğim. Ben böyle müşteri hizmeti servisi görmedim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  11:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.03.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Muzaffer E.
  06 Mart
  18:56

  80 saat gibi bir sure oldu ve hala açılmadı hattım. Kullanmadığım dakika sms ve netin ücretini ödeyeceğim ve bunun yanı sıra iletişimim tamamen sıfır...

 • 06 Mart
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş