Avea NQ Mobile Security İsimli Antivirüs Habersiz TL Kesti!

Mustafa Ş. |

Android Marketten indirdiğim "NQ Mobile Security & Antivirus" Programı yaklaşık 1 gün evvel kapattırdığım Mobil Ödeme Servisini Kullanarak 5 TL karşılığında Güncelleme yapmış, üstelik program Android Markette ücretsiz olarak yayınlanıyor, isteyen Android marketten bakabilir. Programı kurduktan hemen sonra "Teşekkürler, 5 TL karşılığında NetQin servis Ödemesi Gerçekleşti." diye bir mesaj aldım. Benim şikayetim programa yahut servise değil, Onlar programın güncellemesi için bir fiyat koymuş olabilirler. Ama Avea gibi bir İletişim devi 1 gün içinde onlarca mesaj atarken, benden bu servis ücreti için talep edilen 5 TL için bir mesajla onay istemedi.

Etiketler :

Bilgilendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  17:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Nisan
  10:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş