Avea Ne Olduysa Çekmemeye Başladı!

Cemal G. |

Ankara'nın Kazan İlçesinin Örencik Köyünde normal seviyede çeken Avea bir gece ne olduysa artık çekemiyor. Telefonla konuşabilmek için 2 km yol gitmemiz gerekmekte. Avea gibi bir firmaya yakışmıyor. Benim sizden isteğim oraya gelip baz istasyonu falan açmanız değil sadece açık olan baz istasyonlarının bakımı yapmanız. Normal seviyede çeken hattım artık çekmiyor. Sürekli ikamet ettiğim yer olduğundan ötürü mağdurum. Bu sorun çözülmezse bu ilçede 1 tek Avea'lı kalmayacak.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  15:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Mayıs
  13:18

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş