08 Mayıs 2014

Avea Ne Arayabiliyorum Ne de Aranabiliyorum!

İşim gereği telefonu sık kullanan biriyim.Yaklaşık 2 haftadan beri sms gönderdiğimde veya telefon açtığımda çalıyor sesini duymak için en az 40 saniye bekliyorum.Aynı şekilde ben arandığımda telefonum açık olmasına rağmen karşı tarafın bana hiç ulaşamadıklarını, telefonumun neden sürekli kapalı olduğu şikayetleri ile karşılaşıyorum.

Geçen hafta içerisinde Avea müşteri temsilcisi ile görüştüğümde çalışma olduğunu hattımı resetlemekten başka birşey yapamayacağını söyledi. Hattım resetlendi mi resetlenmedi mi bilemiyorum ama sorun devam ediyor.

Hizmette aksaklık yapılıyor ama faturaya gelince gün, saat, saniye geciktirmiyorlar. Bu durumun telafi edilmesi taraftarıyım.

Ergin 80 Okunma

Cevaplar

 • Ergin20 Mayıs 2014

  aranabilme ve arayabilme sorunum hala devam ediyor. ek olarak da telefon görüşmelerim görüşme esnasında hattım kesiliyor ve telefonumun sol üst köşesinde ''servis yok'' yazısı beliriyor. Bu durum yüzünden işimde çok büyük problemler ile karşılaşıyorum. Gerekirse hakkımı yasal çerçevede arayacağımı özellikle belirtmek isterim. Avea 'ya soruyorum vermediğiniz bir hizmeti fatura etmeniz size ne kadar etik geliyor????

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ergin08 Mayıs 2014

  Standart bir cevap. Bu cevabı alacağımdan adım gibi emindim Otomatiğe bağlamışlar çünkü

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön