Avea Nano Sim Kart Aktif Olmuyor.

Ece K. |

30.12.2013 tarihinde Ankara, Acity mağazası Avea bayisinden nano sim kart aldım. Kartı alırken 1 saat içinde aktif olacağını söylediler. Üzerinden 7 saat geçmesine rağmen maalesef ki nano kartımda hala servis yok ve eski telefonumla birlikte eski hattımı kullanıyorum. Avea bayilerine Avea'yı temsil ettiği için güvenip işlem yaptırıyoruz, fakat Avea'nın müşterilerin yanında olmadığını görüyorum. Bir an önce gereğinin yapılmasını rica ediyorum, en kısa sürede dönüşünüzü bekliyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  09:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Mayıs
  10:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş