19 Nisan 2013

Avea Müşteriyi Yanıltma!

Avea dan prestij bizde küçük paket kurumsal hatlarından 3 adet aldım. Müşteri temsilcileri Bu kampanyada Avea nın %50 iskonto yaptığını artı olarak kendileri de fatura altı iskonto olarak %25 verdiklerini belirttiler.

Ama müşteri hizmetlerini aramaktan başka bir sonuç çıkmadı. Avea kurumsal bir firma olarak bu işi çözmesi gerekir aksi takdirde eğitimsiz elemanları iş sahasına sürüp hat toplamak adına insanların firmalara olan güvenleriyle oynamaktadır. Eğer böyle bir indirimin olmadığını iddia ediyorlarsa bu indirimi veren bayi ve elemanlarıyla ilgili gerekli tedbiri almalı müşterilerinin mağduriyetini gidermelidir.

Ahmet 73 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı07 Temmuz 2014

    Avea ya teşekkürler. Sorunumu çözmekte bazı sorunlarla karşılaşsam da sorunumu çözümleyen tüm avea yetkililerine teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön