06 Nisan 2013

Avea Müşteriye Ödeme Yapılmaması!

Geçen sene 8. ayda başlatmış olduğum konu ile ilgili şikayetlerim 2013 4. ayında hala netliğe kavuşmamıştır. Genel müdürlüğe kadar yolladığım mailden cevap gelmemiş fakat buradan yolladığım şikayetin hemen 2. günü Avea bana ulaşmayı başarmıştır.

Daha önce şikayetçi olduğum fazla fatura ödemesi işleminin geri dönüşümü olan 189 lira 2013 Ocak ayından beri hesabıma yatırılmamıştır. Her defasında benim aramam sonucu IBAN numaramın yanlış alındığı söylenmekte, düzeltilse bile geri dönüşü yapılamamaktadır.

İşlemleri tüketici haklarına aktarıp bundan sonrasını hukuki yollarla devam ettireceğim. Bunun yanı sıra çevremdeki herkes Avea nın ne kadar başarısız bir operatör olduğunu öğrenecektir.

Selin 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön