12 Haziran 2015

Avea Müşterisinin Arkasında Durmuyor!

Hattımda Mobil Ödeme ile yanıltma tarafından Facebook't Zong servisi kullanılmıştır. Şahsım adına 100 TL bir PayPal hesabına ödeme yapılmıştır.
Bu ödeme karşısında hiçbir zaman mobil ödeme yapmamış ve hatta ne olduğunu bile bilmediğim halde Avea hiçbir şekilde yardımcı olmamıştır.

Yani bir gün sizden habersiz hattınızda mobil ödeme ile ay sonu faturanızda bir ödeme yapmış gözükebilirsiniz.
Avea benden habersiz gönderdiği bu 100 TL'nin karşılığında sadece hattınızdaki "mobil ödeme''yi kapatabiliriz dilerseniz Savcılığına başvurun demiştir.
Hiçbir şekilde tüketicinin yanında olmayan bu kuruluş yanıltıldım tarafında kalmış ve müşteriyi sorununa çözüm bulmamıştır.

Sezgi 304 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön