Avea Müşterisinin Arkasında Durmuyor!

İrfan G. |

22 Aralık 2012 de Avea inTouch 1 telefon aldım. 24 şubat 2013 te ekranını kırdım. Ürünü satın aldığım Bartu iletişim Avea bayiisine götürdüm. Servis dışında yaptıracaklarını daha çabuk olacağını söylediler fakat ürünün yeni olduğundan dolayı ekranının servisi dışında bulunmadığını İstanbul Telpa servisinde yapılması için gönderdiklerini söylediler, telefonum tamir edilmiş olarak geldi 60 TL ücret talep edildi ödedim.

15Haziran 2013 te ekran tekrar kırıldı. Telpa servise kendim gönderdim. Telefonum tamiri yapılarak tarafıma gönderildi. Ücreti:32TL Daha önce Bartu iletişim'in fatura tutarını sordum 38TL olduğunu söylediler. Durumu Avea'ya ilettim ve buradan yazdım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  09:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • İrfan G.
  19 Aralık
  19:12

  Şikayetimle ilgili müşteri hizmetleri arıyor.Fakat cözüm için degil şikayetimin ne oldugunu soruyor ve ilgilenecegiz diyorlar.sonra tekrar arıyrlar yine aynı şeyi söylüyorlar.ulaşamadıklarında 4441500 veya 500 ü ara diye mesaj atıyorlar.Sen arıyorsun 6 secenekvar ama hiçbiriile müşteri temsilcisine baglanamıyorsun ve bu müşteri hizmetleriyle görüşme üçretli yani kendilerini arattırıyorlar ve para kazanıyorlar bizden cözüm yokBu konu ile ilgili iki yazı ve fatura maille gönderdim.Birde faksla gönderdim mail adresimide biliyorlar fakat 500 ü ara mesaj atıyorlar.Tuzak bunlar.

 • İrfan G.
  02 Aralık
  17:55

  Sorunla ilgili cevap alamadım.Sorunla ilgili resimde gönderdigimi zannediyorum şikayetimde göremedim.

 • 27 Kasım
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş