Avea Müşterisini Yanıltıyor.

Ahmet Ç. |

Avea Gsm ve Vın kullanıcısıyım. Avea açık açık müşterisini kandırıyor. önceden kullanılmış olduğum tarifeden bant kaydı araması ile yanlış bir tuşa basmamı sağlayarak beni tarifeden çıkarıp kullandığım tarifenin yarısına 2 kat para ödeme yapmamı sağladı. Hiç bir şekilde çözüm bulmadılar.

Vın ise 1 Gb Aşımlı kullanıyordum, sözde 1 gb'tı geçmezsem 10 TL gelecekti, değiştirildi 20 TL civarı gelecekti ama hiç 20 tl ödemedim, hep 40-45 TL fatura gönderdiler. Sorduğumda, kampanyam bitmiş, bu yüzden bu ücreti ödemek zorundaymışım. Hiç kullanmıyorum buna rağmen başka bir tarifeye de geçmem mümkün değilmiş, yani seve seve bunu ödeyeceksin diyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  11:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ağustos
  13:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş