Avea Müşterisini Önemsemiyor.

Uğur E. |

Yaptığım bir yanlışlıkla değiştirdiğim tarife günde 80 kuruş benden ücret kesiyor. (hattımın 500 dk, 5000 sms, 2 gb internet) bedava kullanımlarım olmasına rağmen bu tarifeyi değiştirmelerini istedim. Ancak çok rica etmeme rağmen müşteri hizmetleri 1 ay içerisinde bunu yapamayacaklarını söylediler. Yaklaşık 15 senedir değiştirmediğim hattan nefret ettim ve operatörümü değiştireceğim. Şu andan sonra hep savunduğum Avea'nın çevremdeki herkese doğru düzgün çekmediğini, internetinin düşük hızlı olduğunu, 3G fullken bile internete girilmediğini ve müşterisini hiç önemsemediğini elimden gelen herkese söyleyeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Paket-Tarife Değişikliği Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  16:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Ocak
  11:18

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş