23 Nisan 2013

Avea Müşterisini Önemsemiyor!

4500 kişilik şirkette çekmediği için 3 aydır sayısız şikayette bulundum. Sorun çözülmedi ama sorunun çözülmemesinden ziyade Avea müşteri hizmetlerinin tavrı sinir bozucu idi.Şikayette bulunan herkese farklı açıklamalar yapıldı,bana bile farklı açıklamalar yapıldı.Başka bir durum ise bir kere arayıp ulaşamazlarsa bir daha aramayıp bizi arayın diye e-mail atmaları(şirkette zaten çekmiyor,tatil günü de 8:40 da duymamam gayet normal).

Müşterisine saygı duyan bir kurumun böyle bir tavrı olamaz,bu 3 aylık süreçte Avea nın müşterisini önemsemediğini görmüş oldum.Zaten rakamlar da bunu doğrular nitelikte;en ucuz tarifelere sahip bir şirketin müşteri başına en fazla karı etmesi gayet açıklayıcı.

Volkan 38 Okunma

Cevaplar

  • Volkan28 Nisan 2013

    Herhangibir geri dönüş sağlanmadı. Artık önemi de yok, çünkü başka bir operatöre geçiş yaptım. Avea en düşük abone sayısına sahipken şikayet sayısının rakiplerinin iki katına yakın olması konusunda düşünüp bunu iyi okumalı.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön