Avea Müşterisine Fiyatlar Yeni Gelenlere Göre Daha Yüksek!

Hüseyin D. |

Yıllardır Avea kamu hattı kullanıyorum. Faturam yüksek geldiği için yine Avaa'nın başka bir tarifesine geçeyim dedim. Ancak demez olaydım. Hangi tarifeye el attıysam sırf Avea'lıyım diye fiyatlar daha yüksek. Diğer başka operatörden gelenlere ise gayet uygun fiyatlar. Suçumuz Avea'lı olmak olduğundan ben de yarından itibaren başka bir operatöre geçeceğim.

Bu arada öğretmen olduğumuz için de güya kamu hattı kullanıyoruz yani ekonomikmiş! Asıl kamulular polislermiş bunu da öğrenmiş olduk Avea sayesinde. Avea herhalde ilk piyasaya girdiğinde sırf öğretmenleri kendine çekmek için nasıl tarifeler yaptığını unuttu. Vefa borcu böyle bir şey işte.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  16:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Kasım
  14:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş