21 Ocak 2014

Avea Müşteri Yıldırma Politikası Uyguluyor!

Avea firmasından yeni bir hat alırken bana 60 gün boyunca kapattığım hattım arandığında yeni numaramın anons edileceği bunun için yeni numaramı aldığımda tekrar müşteri hizmetlerini aramamın yeterli olacağı söylendi.

Şimdi yeni hattımı aldım eskisini kapadım fakat günlerdir müşteri hizmetleri bayilerine ve işlem merkezlerine yönlendiriyor. İşlem merkezleri de müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. İş çocuk oyuncağına döndü vaat ettikleri hizmeti vermiyorlar.

İlhan 63 Okunma

Cevaplar

 • İlhan20 Şubat 2014

  komedinin merkezi bir firmasınız sizin sisteminize odemeyi geciktirdigim bir fatura için gayet hızlı ulaşmayı basardınız ama şikayet için ulaşamadınız :)

 • İlhan18 Şubat 2014

  hiç bir iletiim kurulmadı

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • İlhan22 Ocak 2014

  Arayıp ulaşamamıs firma nasıl oldu merak konusu

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön