24 Ağustos 2013

Avea Müşteri Temsilcisinin Tavrı Tedirginlik Yarattı!

23.08.2013 tarihinde Avea müşteri hizmetleri 500'den bağlandığım müşteri temsilcisi bayandan istediğim işlemi yapması için direktifte bulundum. Bana sorduğu sorulara cevap verdim fakat anne kızlık soyadımın tamamını istedi. Buna cevap vermedim.

Benden birkaç harf istemeniz gerekiyor dedim hanımefendi anne kızlık soyadının tamamını istediğini yine söyledi. Ben tamamını söylemeyeceğim diye yineledim ve hanımefendi diğer rutin işleri yaparak anne kızlık soyadının cevabını almadan işlemimi gerçekleştirdi ve onay sürecini başlattı.

Avea müşteri hizmetlerinden şikayet bildiriminde bulundum süreç araştırma aşamasındadır. Soruya cevap vermeden işlemin yapılması tedirginlik yarattı.

Halim 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 29.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön