Avea Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum!

Muhammed K. |

Avea'dan aldığım 2 hattımı V** taşıdım. Taşıma işleminden sonra iki hat için kesilen 2 adet faturam olduğunu 110 TL hat başına ödeme yapmam gerektiğini ilettiler. En geç ayın 8'inde ödeme yapmam gerektiğini ilettiler. Bende 8'inde aradım ve hatlarımın 1 tanesinin ödemesini gerçekleştirdik fakat diğer hattımın ödeme ekranın olmadığını belirtti. Diğer hattımın da ödemesini gerçekleştireceğim fakat hattım Fenercell olduğundan Avea müşteri temsilcilerine bağlanamıyorum. Bir an önce çözüm için bana dönülmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  11:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ekim
  10:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş