Avea Müşteri Temsilcisinden Kaynaklanan Mağduriyet!

Huriye K. |

Kardeşim hattını Avea'ya taşıdı. Yaşından ötürü mobil öğrenci tarifesindeymiş. Müşteri hizmetlerine 15 liralık tarifeye geçmek isteğimizi söyledik. Müşteri temsilcisi bu tarifedeyken geçiş yapamayacağımızı katlayan tarifeye geçirip bu tarifeyi kullanabileceğimizi söyledi ve bizi katlayan tarifeye geçirdi.

Mesaj attığımızda bu tarife içerisinde paketten yararlanamayacağımızı belirten mesaj aldık. Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımızda kayıt oluşturup 24 saat içinde bize döneceklerini söylemelerine rağmen dönüş olmadı. Müşteri temsilcisinin hatasından ötürü mağduruz.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  12:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Temmuz
  09:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş