Avea Müşteri Temsilcisi Yanlış Yönlendirdi.

Mahir Mert A. |

Dün 19.07'de Avea müşteri hizmetlerini aradım. Hattımın daha önce tanımlı olduğu paketi tanımlayamadığım için hattımda 3000 sms, 300 mb internet paketi vardı. Bende bu tarifeye tekrar tanıtmak istedim fakat konuştuğum insan beni kantin tarifesine yönlendirdi. Bu tarifede de kantin içi 2000 dk varmış. Bunun bilgisi söylenmedi bana sms var diye söylendi.

Avea müşteri hizmetleri konuşmamı dinlemiş ve hiçbir şekilde hata yok diyorlar. Avea'da çalışan müşteri temsilcileri biraz insaflı olun, ben 9 tl'nin peşinde değilim ne konuşulduysa iyi dinleyin insanlara yardımcı olun. Ayrıca ikinci şikayeti veremiyor muşum bu konu hakkında geri dönüş istiyorum. 0506843**** ulaşın bu numaradan.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  14:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Nisan
  13:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş