Avea Müşteri Temsilcisi ve Şebeke Problemi!

Aykut F. |

Son 10 gündür şebekede problem olduğunu dile getirdim.
Bugün Avea tarafından bilgi amaçlı arandım. Söz konusu sıkıntı için çalışma yapıldığını belirtti. Konuştuğum kişi buraya yakın baz istasyonu olmadığı söyledi. Baz istasyonu tam karşımda diyorum bana her sakallı deden değil gibi cevap veriyor. Her gördüğünüz baz istasyonu Avea değildir üzerinde yazmıyor diyen şahsa her ay düzenli bir şekilde Avea'ya elektrik faturası yazdığımızı belirttim sanki ben Avea'nın ortağıyım baz istasyonu kurma maliyetini söylüyor bana. Birde beni dinlerken hıı hıı diyip sözümü kesmesi hiç hoş değil.
Hem şebekenin çekmemesinden hem de bilgi için arayan şahısdan şikayetçiyim. Şikayet çözülmezse operatör değişirim o kadar!

Etiketler :

Personel Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut F.
  27 Ekim
  11:07

  Avea Hala tarafıma dönüş yapmadı.
  Bekle Beni Vodafone geliyorum...

 • Aykut F.
  16 Ekim
  10:54

  Sayın Avea,

  tüm inceleme ve işlemlerin sonucunu da söyler misiniz?

  Yazdığınız cevaplara bir bakar mısınız. Tarafıma bilgi vereceğinizi söylüyorsunuz. hiçbir bilgi vermeden işlem yapılmıştır diyorsunuz!

 • 16 Ekim
  08:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Ekim
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Aykut F.
  02 Ekim
  09:31

  Sayın Avea,
  bilgi amaçlı arayan kişiyle yaptığımız görüşmenin kaydını dinlemeni ve kaydın bir kopyasını da bana göndermenizi istiyorum. Kayıtlarınızda mail adresim mevcut. Yarım saat geçti hala sinirliyim adama hıı hııı hııı hııı demesi çok rahatsız edici! Hangi eğitimde hangi eğitmeniniz müşteri ile görüştüğünüzde, müşterinin söyleyeceği her kelimeden sonra "hıı" deyin diye eğitim veriyor?