Avea Müşteri Temsilcisi Sorunu Çözemedi.

Mehmet Salih Y. |

01.04.2015 saat 12.01' de müşteri temsilcisi D** hanım telefonumu uzun uğraşlar sonunda açtı. Bana yardımcı olacağını söyleyip 20 dk telefonda ses çıkarmadan beni bekletti. Sonra telefon bir anda teknik servis tarafından cevaplandı onunda bir şeyden haber yoktu.

Sonunda tekrar bireysel temsilciye aktarıldım. Toplam 50 dk'ya yakın telefonda bilmem dakikası kaç kuruştan muhabbet gerçekleştirdim.
Sonuç olarak orada şikayet kaydı zaten var. Ayrıca o D*** hanımı müşteri temsilcisi yapan kişilerden de şikayetçiyim. Böyle bir saçmalık olamaz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  10:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  09:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş