Avea Müşteri Temsilcisi Bekleme Süresi!

Alaattin Ö. |

Hattımın 33 TL olan 03.08.2015 tarihinde son ödeme tarihi geçen ve kapatılan telefon faturamı ödemek için 08.08.2015 tarihinde saat 11:30 gibi numaralı hattımdan müşteri hizmetlerini aradım. Ödem yapacaktım yapamadım ve daha sonra müşteri temsilcisini ile görüşmek için ilgili tuşa bastım.

Ortalama bana 20 dakika müzik dinlettikten sonra telefonu kapattılar. Bu kadar beklememe rağmen sıkıntımı çözemedim. Her fırsatta büyüklüklerinden bahseden birde birleşerek Türkiye'nin en iyisi olmaya aday operatör bu mu?

Etiketler :

Erişim Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  10:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Ağustos
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş