Avea Müşteri Temsilcilerinin Kampanyalardan Haberi Yok!

Furkan G. |

Avea'da müşteri temsilcilerinin güncel kampanyalardan haberleri yok kimi arasam yanlış bilgi veriyorlar. Avea'dan cihaz kampanyasına katıldım 24 ay taahhüt süresini doldurdum ve Avea'dan sms geldi yeni cihaz kampanyaları için web sitemizi kontrol edin diyor. Avea bayisine gittim haklı olarak 2. cihaz için müşteri hizmetleri ile görüşün dediler.

Müşteri hizmetlerini aradım ilk çıkan arkadaş ödenmemiş bir faturanız var onu ödeyin diyor. Fatura sorgulaması yapıyorum ödenmemiş hiç faturam yok. Sonra tekrar arıyorum bu seferki arkadaş da aradan 1 ay geçmesi gerekiyor diyor. Bana gelen msj farklı 2 temsilcinizin verdiği cevap farklı bu konu hakkında bana doğru olanı bildirir misiniz ?
0537 924 ****

Etiketler :

Bilgilendirme Personel Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  11:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Eylül
  12:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş