21 Ocak 2014

Avea Müşteri Temsilcileri Yeterli Bilgiye Sahip Değil!

15 ocakta telefonumu kaybettim ve hemen "kayıp çalıntı" kısmını arayarak hattımın dondurulmasını istedim.Sesli olarak da onayladık...Çalışan operatörün ilk demesi yeni numara alacaksınız? Oysa ben siteden okudum ki bloke koydurup yeni sim alınca bloke kaldırılıyormuş dedim.Bir saniye dedi ve 5-6 dk sonra evet doğru dedi...Burada kim kime öğretiyor? Bu bir..

İkincisi daha komik,yedek sim kartı aldım ve hemen bayinin orada telefon açıp blokeyi kaldırın yeni simi aldım diyecektim ki,karşımdaki operatörün demesi hattınıza bloke yok ki beyefendi. Bizde gönül rahatlığıyla para verip telefon açıyoruz temsilciye,hattım çalındı hattı dondur diye..Eyvahlar olsun bize!

Sonay 67 Okunma

Cevaplar

  • Sonay 12 Şubat 2014

    walla aramalarınızı açmamanın sebebi genelde sürekli reklam olarak ses kaydı olmasındandır........zaten dün itibarı ile vadafona geçtim.....seçim sizin ister arayın ister aramayın...ÖNCE DÜZGÜN HİZMET.....!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön