Avea Müşteri Memnuniyetsizliği.

Seval G. |

Hayatımda ilk defa karşılaştığım en büyük saçmalık. Siz hattınızı faturalıdan kontorlüye geçirmek için üzerinize düşeni yapıp müşterini hizmetlerini arıyorsunuz onlara talebinizi iletip sorunu çözüp geri dönmelerini beklerken hattınız kapanıyor. Siz konu ile ilgili fazla bilginiz olmadığı için prosedür gereği olduğunu düşünüp hattınızın açılmasını beklerken ne arayan ne soran. En sonunda ben arıyorum durumun akıbetini soruyorum bana hattımın iptal edildiği söyleniyor. Nasıl oluyor neden oluyor kimse doğru düzgün birşey söylemiyor. Ekip sorumlusunu istiyorum ne telefona geliyor ne adı veriliyor. Böyle bir saçmalık Avea'nınki. Aramasam hattımın iptalinden haberim bile olmayacak. Çok sinir bozucu bir durum.

Etiketler :

Abonelik İptal Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  16:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Seval G.
  04 Eylül
  14:06

  Tarafımıza bilgi aktarılacağını hiç sanmıyourum ki biz zaten o bilgiyi almak için dakikalarca dil döktük. İşi bilmeyen o temsilciyi ısrarla konuşturup hem onu hem beni sıkıntıya sokucaklarına daha yetkili biri telefonu alsaydı ne bana yanlış fatura bilgisi verilirdi ne konu bu kadar uzardı. o kadar komik ki sebebsiz yere hattımı kapatmanız. Bana denilseydiki şu sebepten kapatıldı belki anlardım özür dilerdiniz unuturdum ama şu saatten sonra özür de dilense ben konu olan hattımı başka bir operatöre geçirdim. Ve diğer hatlarımdaki taahhütler bitsin onların çıkışınıda yapacağım size hiç güvenim kalmadı şirketinize ve bir öğretmen olarak çevremdeki herkese de durumu anlatacağım. Bu şikayette burada kalcak

 • 03 Eylül
  15:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş