Hakan Y. Teşekkür Mesajı

Tarafıma geri dönüş yapılmış ve avea müşteri memnuniyetini düşünerek tarafıma uygun hizmet, tarife sunulmuştur. Teşekkürler Avea.

Avea Müşteri Memnuniyetine Önem Vermiyor.

Hakan Y. |

Avea'nın eski müşterilerindenim. Şu an da kullanmış olduğum tarifemin ve taahhütümün bitmesi sonucu tekrar bir indirim yapılması için Avea'nın sitesinden durumumu 3- 4 defa yazdım. Müşteri hizmetlerini aradım ve hep bu durumda biz bir şey yapamıyoruz, yetkili değiliz diye oyaladılar.

Ben yetkiliyi bağlayın dediğimde biz size geri döneceğiz dediler, geri dönüş olmadı, şu anda da faturam oldukça kabardı 1 haftadır mağdur edildim. Önceden de bu durumları Avea'da yaşadım faturamı iptal ettireceğim dediğimde de olur işlemi başlatalım muhabbetini öne sürüyorlar. Ben uygun bir tarife ve makul bir fiyat talep ediyorum. Eğer mağdur etmeye devam edeceklerse ben hattımı başka operatörlere taşıyacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  09:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hakan Y.
  18 Temmuz
  12:19

  Tarafıma geri dönüş yapılmış ve avea müşteri memnuniyetini düşünerek tarafıma uygun hizmet, tarife sunulmuştur. Teşekkürler Avea.

 • 15 Temmuz
  12:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş