Avea Müşteri Mağduriyeti!

İlhan D. |

Avea yanıltıcı bir bayiiye destek çıktı. Müşteriyi mağdur etmeye devam ediyor. İstanbul/Kartal Kızılay Bulvarı Kardeşler İletişimden yeni bir hat almaya gittim. Benim istediğim tarife yerine kendi kafasına göre bir tarife ayarlamış bunu gelen 4 katı yüksek fatura ile öğrendim. Defalarca uyarmama rağmen 2. fatura geldi hatasını kabul ediyor ama düzelttiremiyor.

Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım defalarca mağduriyetimi anlatmama rağmen düzeltilmedi. Şu an 5 ay oldu hattımı kapatamıyorum, sözleşmem varmış Tüketici Mahkemesine vermeyi düşünüyorum.
İ.. D.. 506 125 6***.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  10:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.10.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ekim
  15:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş