Avea Müşteri Hizmetlerinin Yanlış Bilgilendirmesi.

Sertaç A. |

Avea ile yapmış olduğum görüşmede 3 fatura çıktıktan sonra 90 gün içinde ücreti öderseniz herhangi bir sorun çıkmak iptal bedeli yansımaz bilgisi verildi, ancak aradan 3 gün geçtikten sonra Avea'dan gelen arama ile bugün saat 5'e kadar ödeme yapmaz isem yasal takip sürecinin başlatılacağı belirtildi. Müşteri hizmetlerinden şikayetçi olmak istediğimde ise; yanlış bilgi verilmiş olabilir gerekli aksiyon alınır ancak bu durum size uygulanacak süreci değiştirmeyecektir denilmekte. Madem yanlış sizin yanlışınız bunu bizlere mal etme gibi bir hakkınız bulunmuyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  10:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ağustos
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş