22 Mart 2013

Avea Müşteri Hizmetlerinin Yanlış Bilgilendirmesi!

Hattımı faturalı hattan, faturasız hatta taşıdım.Faturasız hattım için 'Bahar Paketini' seçtim.Fakat Avea resmi sitesinde ''Her Yöne 500 dakika + Her Yöne 5000 SMS ’ten hem numarasını Avea'nın faturasız tarifelerine taşıyan(başka operatörden denilmiyor) müşteriler, hem de yeni Avea faturasız hat alan müşteriler faydalanabilir.'' yazmasına rağmen işlemim gerçekleşmedi.

Müşteri hizmetlerini aradım ve hattınızı faturalı hattan faturasız hatta taşıdığınızı görüyorum 'Bahar Paketinden' yararlanabilirsiniz denildi.Paketi kullanmak için gerekli sms'i yolladım ancak bu paketten faydalanamıyorsunuz yanıtı geldi.Tekrardan müşteri hizmetlerini arayınca da bu paketten faydalanamıyorsunuz yanıtını aldım.

Ahmet 53 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 25 Mart 2013

  "Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır." denilmiş, ama ben hala memnuniyetim açısından yapılan işlemleri bilmiyorum.Hangi işlemle memnun olmuşum acaba?

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet 22 Mart 2013

  sonuç?

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön