Avea Müşteri Hizmetlerinin Duyarsızlığı!

Serdar Ö. |

Yaklaşık bir aydır müşteri hizmetleri ile mütemadiyen dakikalarca şikayetimi anlattım. Hatta son hafta 2 günde bir müşteri hizmetlerini arayarak derdimi anlattım. İlk şikayetim kapsama alanı ve çekim gücü ile ilgiliydi, bir diğer şikayetim ise hiçbir şey yapmamama rağmen sürekli 2090'dan bana gönderilen hata mesajları ile ilgiliydi ama ısrarla anlamadılar.

Her seferinde, bulunduğum binada telefonun çekmediğini ve 17:00-18:00 gibi ararlarsa telefonuma ulaşabileceklerini söyledim. Israrla anlamadılar ve en son saat 13:00'de beni aradıklarını ve bana ulaşamadıklarını bildiren mesaj ile süreci kapattılar. Harcadığım dakikalara mı yoksa zamanıma mı yanayım!

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Ö.
  21 Ocak
  21:45

  mecburiyetten işte

 • 22 Nisan
  09:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Nisan
  11:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş